Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 The United States of America! Patrzcie jaki jestem fajny!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ameryka

Ameryka


Liczba postów : 2
Join date : 18/07/2013

The United States of America! Patrzcie jaki jestem fajny! Empty
PisanieTemat: The United States of America! Patrzcie jaki jestem fajny!   The United States of America! Patrzcie jaki jestem fajny! I_icon_minitimeCzw Lip 18, 2013 8:29 pm

Imię i nazwisko:
Alfred F. Jones

Nazwa kraju:
The United States of America
(Stany Zjednoczone Ameryki)

Wiek:

18 lat
Młody, wręcz dzieciak jeszcze! ...Taki wyrośnięty dzieciak.

Charakter:
Wyrośnięte dziecko dla którego cały świat to ogromny plac zabaw, który musi bronić przed kosmitami i terrorystami. Nazywa się bohaterem numer jeden, obrońcą wolności, sprawiedliwości i demokracji. Nie przeszkadza mu to oczywiście w urządzaniu tzw 'misji pokojowych', mających z pokojem tyle wspólnego co II WŚ z piciem herbatki. No ale kto zabroni dzieciakowi się trochę pobawić samolocikami i czołgami?! Zwłaszcza jak ten dzieciak ma pieniążki. Nope. Teraz nie ma pieniążków, musi spłacać długi "cholernym komunistom". Właściwie to spłaca tylko jednego.... A-Ale nadal pozwalają mu się bawić w wojnę! Ale terroryści są straszni! Be, be, z dala od USA, niech rozwalają samoloty.. No nie wiem.. W ANGLII?
Przez swoją infantylność i wieczne rozbawienie potrafi być irytujący. Czasem uważa nawet, że wkurzanie innych jest całkiem fajne! Zresztą, heloł, ludzie, znacie komików amerykańskich? Oni żyją z tego, że wyśmieją każdego. Tak, z tego miejsca wszyscy pragniemy podziękować Brytyjczykom, że akurat ich specyficzny humor stał się podłożem dla tego, z czego naśmiewa się cała Ameryka...
Godną podziwu cechą jest jednak wrodzony patriotyzm. Kocha swój kraj, czasem do tego stopnia przesadnie, że wywołuje to sporo uśmiechu na twarzach innych, jednak zdaje się tego jakby nie zauważać. Wszak co jest wspanialsze niż Stany Zjednoczone, New York i piękna flaga USA...?! No i dlaczego nikt nie rozumie, że świecenie bokserkami we flagę jest NAPRAWDĘ SUPER? A-Albo taki o, hamburger z flagą zrobioną z sosów. (Jakby ktoś jeszcze nie widział, phi, łapcie i podziwiajcie: vpx.pl/i/2013/07/18/37d1ce80e06e572dd74e_470.jpg [tylko sobie http i tak dalej dopiszcie!] )
Interesuje się tak przesadną ilością rzeczy, że ciężko by było wszystkie spisać. Raz - gry... Na PC, PS, PS2, xBoxa, PSP i bóg wie co jeszcze. Posiada tego całe tony, jednak wciąż jest daleko w tyle za Japonią czy Koreą. Poza tym, ostatnio wprowadzili walkę z piractwem, etc.. NO TO NIE MA JAK ŚCIĄGAĆ. A dlaczego sobie nie może pozwolić na oryginałki ciągle? Patrz wyżej - "spłacanie długów komuchowi". A.. No i hamburgery z flagą USA też kosztują.
Drugim obrębem zainteresowania są duchy, kosmici, zjawiska paranormalne. Co prawda tych pierwszych się boi, jednak z kosmitami ma stosunki dość bliskie (myślicie, że dlaczego AKURAT w USA jest najwięcej porwań i innych takich? Bo ONI wiedzą, gdzie jest najfajniej, o!) Nawet jednego kosmitę sobie przygarnął i nazwał Tony (oraz wynajął do porywania Litwy na statek.... co wyszło całkiem przypadkowo!). Poza tym ostatnio ma nową zabawę - tworzenie dziwnych... teorii? Tak, tak drodzy państwo! Światem rządzą zielone jaszczury przybierające kształt ludzi, ziemię stworzył latający potwór spaghetti, a pod ziemią jest tajne państwo kreto-ludzi, którzy niedługo nas wszystkich zgładzą!
Trzecim zainteresowaniem jest zwalczanie zła na świecie, a takowe czai się wszędzie. W Rosji (gdziekolwiek by Rosja nie leżał), w agentach specjalnych, w kosmitach, w państwach nie-demokratycznych, pod łóżkiem, w szafie.. Oh. Związku z tym lubi inwigilować (czytaj: podsłuchiwać) innych. Nie ma prywatności! Prywatność daje pole do działania terrorystom!
Ciężko to nazwać zainteresowaniem, ale na pewno uwielbia robić.. specyficzne jedzenie. Odziedziczony zmysł kulinarny po Anglii stworzył: fast foody, świecące torty, więcej świecących tortów, Baracka Obamę z cukru i świecące, fluorescencyjne torty. NO I HAMBURGERA Z FLAGĄ USA!

Wygląd:

NAJSŁODSZA RZECZ EVER. Znaczy był najsłodszy. Jako taka tyci-tyci blond-włosa kulka w za dużym wdzianku. Wtedy był tak super-hiper słodki, że nawet taki wielki gbur Anglia się zachwycił! (Bo się zachwycił i koniec kropka, o!)
A tak obecnie to jest wysoki. Ma jasną karnację i rozwichrzone blond włosy z takim, takim, takim... Takim śmiesznym czymś. Jak po wstaniu z łóżka jak stoją włosy.. Tylko to stoi zawsze. Oh i ma super-śliczne oczka! Takie błękitne! Ha! Blondynek z niebieskimi oczkami, patrzcie no proszę, każdy zazdrości, prawda?
Nie wspominajmy lepiej o tłuszczyku... Taaa, tłuszczyk na brzuszku jest, przecież hamburgery w cycki nie pójdą. (nawet jakby poszły to by wyglądało to... Co najmniej dziwnie.) Ale uznajmy, że TAKA MODA.
A ubiór.. A to różnie. Spodnie, bluzki, t-shirty, mundur. Mundur najlepszy. Brązowy, z kurtką, na wzór lotników. Wiecie, żę amerykanie mają najładniejsze mundury na świecie? Szyte u komuchów!
Do każdego stroju obowiązkowo okulary, do których się tak przyzwyczaił, że bez nich o wiele gorzej widzi. Poza tym, wygląda w nich inteligentniej... I seksowniej! Bez nich też jest całkiem przystojny, ale nie.. Nie dla psa kiełbasa, nie każdy może zobaczyć słodkiego Alusia bez okularków!
(Ale jakby ktoś chciał zobaczyć... 24.media.tumblr.com/8764984b9829c04145c26d611a30e662/tumblr_mjd3d1DjDA1rzl82po1_400.gif [jak wyżej z tym dopisywaniem, phi!])


Inne:
- Jest wychowankiem Anglii, ale każdy chyba wie jak to się dla jednego i drugiego skończyło,
- Mieszka z kosmitą - Tonym, co zresztą uważa za całkowicie normalne,
- Hucznie celebruje wszystkie święta, od Gwiazdki po Halloween,
- Jego kraj to istne zagłębie absurdów prawnych, prócz jednej konstytucji ani raz niezmienionej od XVIIIw. istnieje prawo osobne dla każdego stanu, czasem całkowicie sprzeczne z konstytucją. Co więcej posiada takie "kwiatki" jak zakaz noszenia kapeluszy przez kobiety, czy podarowanie konia i broni osobie wypuszczanej z więzienia na wolność,
- Choć miesza się do wszystkich możliwych wojen, jego kraj prawie nigdy nie jest miejscem walk,
- Śpi w słodkiej piżamce z misiowatymi uszkami
Powrót do góry Go down
Polska
Admin
Polska


Liczba postów : 195
Join date : 16/11/2012

The United States of America! Patrzcie jaki jestem fajny! Empty
PisanieTemat: Re: The United States of America! Patrzcie jaki jestem fajny!   The United States of America! Patrzcie jaki jestem fajny! I_icon_minitimePią Lip 19, 2013 3:01 pm

Akceptuję.
Powrót do góry Go down
 
The United States of America! Patrzcie jaki jestem fajny!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia RPG :: Sprawy organizacyjne :: Karty postaci-
Skocz do: