Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
zombie!KsięstwoKrakowskie

zombie!KsięstwoKrakowskie


Liczba postów : 38
Join date : 31/01/2013
Age : 25
Skąd : Ostoria~

Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ Empty
PisanieTemat: Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ   Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ I_icon_minitimeCzw Sty 31, 2013 6:06 pm

Imię i Nazwisko - Maria Theresia Edelstein

Nazwa kraju - Wielkie Księstwo Krakowskie, Großherzogtum Krakau

Wiek - Wygląda na jakieś 17, moooże 18 lat , ale się tak nie zachowuje~

Charakter - Panna zmienna jak pogoda. Jednego dnia jest radosna i pełna energii, drugiego zaś smutna i otępiała. Połączenie jej mentalnej infantylności, wraz z nadpobudliwością i optymizmem, tworzy wybuchową mieszankę, co może prowadzić do najróżniejszych, dziwnych sytuacji. Jest to bardzo ufna i naiwna osóbka, która w każdym widzi dobro, oraz wierzy, iż KAŻDY może się zmienić. Nie kryje się ze swoimi uczuciami, wręcz przeciwnie! Kiedy jej smutno - płacze, kiedy wesoło - śmieje się. To bardzo czułe dziewczę, ciągle czuje potrzebę miłości i tula się do wszystkich. Nie potrafi także kłamać, nawet wtedy kiedy to kłamstwo by się przydało. Bywa także nieznośna i namolna, ale należy jej to wybaczyć. To po prostu jeszcze dziecko w ciele dorosłego. Chociaż, jeżeli sytuacja tego wymaga, Krakau potrafi być poważna. Ale zdarza się to bardzo rzadko. Kolejną rzeczą którą można by o niej powiedzieć, że raczej nie należy ona do osób schludnych. Niepościelone łózko, zmięte ubrania, zeszyty pełne bazgrołów to dla niej rzecz zwykła. Jak sama twierdzi, jej głowy nie zaprzątają takie drobnostki, tylko WAŻNE sprawy.
Jednym słowem Maria to takie duże, wiecznie potrzebujące miłości dziecko z ADHD. Pluuuus.. ma schizofrenię i lekką paranoję.

Wygląd - Niska, smukła dziewczyna, o twarzy wiecznego dziecka. Buzię okalają jej jasne, blond włosy, po których prawej stronie, znajduje się mały loczek o wiadomych właściwościach. W dużych, wesołych, niebiesko-szarych oczętach, czają się łobuzerskie ogniki. Dziewczyna posiada prosty nos i ładne usta. Znakiem rozpoznawczym są 2 pieprzyki; jeden po prawej stronie pod ustami, i drugi po lewej pod okiem. Oprócz tego ma ona tatuaż przedstawiający herb WKK, który znajduje się na jej udzie.

Inne :
- Romantyczka jakich mało..
- ... mimo to mały z niej zbok xD
- Kocha słodycze wszelakie słodkości
- Boi się wody i ognia
- Lubi "kawaii" rzeczy
- Tak, Austria to jej ojciec... Polska to wujek, a Węgry to taka jakby matula/opiekunka/starsza siostra
- Nazbyt gadatliwa i ruchliwa
- Najpierw myśli potem robi
- Bardzo lubi wszelaką sztukę.. nawet kicz...
- Nie jest dobra w gotowaniu
- Należy do bardzo głośnych i energicznych osób
- Pięknie gra na skrzypcach, ale jest leniem, więc często nie chce się jej ćwiczyć
- Jak już wcześniej wspomniałam to WIELKI LEŃ
- Szybko się nudzi ( tak samo jak userka ;w; )
- Bardzo przeżyła pożar w Krakowie w 1850 roku. Nawet sie załamała.. I to mocno...
- Bardzo upierdliwa i wnerwiająca
- ma swoich niewidzialnych "przyjaciół" (Rosmery, Joshua ,Stephano,Dimitri, Catherine {PS. Imiona są jednocześnie linkami <3 })
- często łazi ze swoją lalką Samanthę. A, taka jedyna pamiątka z dzieciństwa ( http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2013/041/0/9/lettres_d_adieu_christian_de_balsac_by_ilabre-d5uinv5.jpg ) i w dodatku kryje pewien.. hmm.. przydatny przedmiot - długą i ostrą szpilę do włosów ( http://www.wiltshireheritage.org.uk/uploads/images/123/l_1bodkin.JPG )
- zdarza się jej mówić bezosobowy lub w liczbie mnogiej
- łatwo się wkurza
- skrajne humory to jej specjalność, czasem miewa też yhkm... mordercze/psychiczne/masochistyczne/sadystyczne dziwne zapędy
- ma zdeczka denerwujący głos ( https://www.youtube.com/watch?v=Ai-Paf0KQM0 )
- ... MINA KTÓRĄ OPANOWAŁA DO PERFEKCJI


Ostatnio zmieniony przez KsięstwoKrakowskie dnia Czw Maj 16, 2013 8:49 pm, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
Polska
Admin
Polska


Liczba postów : 195
Join date : 16/11/2012

Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ Empty
PisanieTemat: Re: Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ   Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ I_icon_minitimeCzw Sty 31, 2013 6:15 pm

Akceptuję ^^
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 166
Join date : 01/12/2012
Age : 28
Skąd : Dusza z Istambułu, a ciało z Ankary

Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ Empty
PisanieTemat: Re: Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ   Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ I_icon_minitimePią Lut 01, 2013 1:53 pm

Cytat :
Połączenie jej mentalnej infantylności, wraz z nadpobudliwością i optymizmem, tworzy wybuchową mieszankę, co może prowadzić do najróżniejszych, dziwnych sytuacji. Jest to bardzo ufna i naiwna osóbka
Cytat :
To bardzo czułe dziewczę, ciągle czuje potrzebę miłości i tula się do wszystkich. Nie potrafi także kłamać, nawet wtedy kiedy to kłamstwo by się przydało. Bywa także nieznośna i namolna, ale należy jej to wybaczyć. To po prostu jeszcze dziecko w ciele dorosłego. Chociaż, jeżeli sytuacja tego wymaga, Krakau potrafi być poważna. Ale zdarza się to bardzo rzadko. Kolejną rzeczą którą można by o niej powiedzieć, że raczej nie należy ona do osób schludnych. Niepościelone łózko, zmięte ubrania, zeszyty pełne bazgrołów to dla niej rzecz zwykła
Cytat :
Maria to takie duże, wiecznie potrzebujące miłości dziecko z ADHD.
Cytat :
Niska, smukła dziewczyna, o twarzy wiecznego dziecka
Cytat :
Kocha słodycze wszelakie słodkości
Cytat :
Nazbyt gadatliwa i ruchliwa
- Najpierw myśli potem robi
- Bardzo lubi wszelaką sztukę.. nawet kicz...
- Nie jest dobra w gotowaniu
- Należy do bardzo głośnych i energicznych osób
Cytat :
Jak już wcześniej wspomniałam to WIELKI LEŃ
- Szybko się nudzi ( tak samo jak userka ;w; )
Dobra - czemu to zacytowałam? Z bardzo prostego powodu.... -_-
Bo to idealna charakterystyka userki czyli mnie.... XD (poza imieniem Maria to prawie wszystko pasuje, no i ja nie lubię muzyki - wolę plastykę)

Chyba mnie teraz nie pobijecie? *chowa główkę*
Powrót do góry Go down
zombie!KsięstwoKrakowskie

zombie!KsięstwoKrakowskie


Liczba postów : 38
Join date : 31/01/2013
Age : 25
Skąd : Ostoria~

Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ Empty
PisanieTemat: Re: Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ   Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ I_icon_minitimePią Lut 01, 2013 2:05 pm

Lol OMG! Ukradłam ci cechy charakteru, i stworzyłam na ich podstawie postać! >D HAHAHAHAHAHAH! MWHUHAHAHAHAHHA! JESTEM TAAKAAA ZUAAAA~! >D


Nie no tak na serio, to ja też się trochę utożsamiam z Krakau. Szczególnie kiedy mam głupawkę ;D Więc raczej na pewno się dogadamy! .. Już cie lubię ;w; OMG! PLASTYKĘ TEŻ LUBIE! C": <333333333333
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 166
Join date : 01/12/2012
Age : 28
Skąd : Dusza z Istambułu, a ciało z Ankary

Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ Empty
PisanieTemat: Re: Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ   Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ I_icon_minitimePią Lut 01, 2013 2:07 pm

No to przybij piątkę!!!!! ^^
Mnie porównują wszyscy do Turcji ale jak przeczytałam twoje KP to zdębiałam.....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ Empty
PisanieTemat: Re: Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ   Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ha~! Przybyło małe, irytujące, psychiczne i dziecinne COŚ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia RPG :: Sprawy organizacyjne :: Karty postaci-
Skocz do: