Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zaczarowany sklep

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Turcja

Turcja


Liczba postów : 166
Join date : 01/12/2012
Age : 28
Skąd : Dusza z Istambułu, a ciało z Ankary

Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimeWto Sty 08, 2013 9:33 am

Proponowany czas rozpoczęcia: Hm..... Czwartek tj. 10. 01.2013

Miejsce: Galeria Handlowa a dokładniej mały sklepik, który jest sprawie niewidoczny dopóki się nie stanie obok niego ^^

Uczestnicy: Kto chce.... Nie przymuszam ^^

Rodzaj rozgrywki: otwarta

Opis fabuły:
Jak wiemy Turcja poszedł na małe zakupy do Galerii. Z powodu zerowych poszukiwań (dobra słowo "zerowych" istnieje tylko w moim słowniku ^^) chciał już wracać do domu. Jednak jego uwagę przykuł mały sklep, którego mógł przysiąc wcześniej nie było. Wystawa na tym sklepie jest jeszcze bardziej zagadkowa, ponieważ Turcja zobaczył swój własny strój za czasów swojej młodości, czyli jak był Imperium Osmańskim. Staruszka, która jest sprzedawczynią, wie kim jest Turcja, chociaż nic nie powiedział. Tak naprawdę jest złą czarownicą, która próbuje zapanować nad państwami. Sklep jak sama właścicielka jest magiczny i za jej rozkazami przenosi ofiary tam gdzie chce. Żeby mieć pierwszą ofiarę zaprasza Sadika do środka sklepu, by pokazać mu więcej strojów. Nieświadomy z grożącego mu niebezpieczeństwa wchodzi do środka....

(Krótkie streszczenie fabuły ^^)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimeWto Sty 08, 2013 10:42 pm

Świetny pomysł! Pruska wbija do owego sklepiku~
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 166
Join date : 01/12/2012
Age : 28
Skąd : Dusza z Istambułu, a ciało z Ankary

Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimeSro Sty 09, 2013 1:48 pm

Dobra ja tu czegoś zapomniałam się spytać i powiedzieć.....

Pierwsze: Ja zacznę rozrywkę z rana (czyt. 7 - 8 rano), ponieważ mam jutro na 9 do szkoły i mogę usiąść na kompa wcześniej.... Nie jestem pewna czy o 14.30 wejdę ;( dlatego chciałam bym z rana

Drugie: Pomyślałam, że lepiej gdyby tą rozgrywka była w nowym temacie, żeby się nie mieszało XD Więc mam pytanie do Polski czy mogę tam stworzyć nowy temat pod Galerią?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 10:52 am

W sumie to by było nawet dziwne, gdyby w takim miejscu zabrakło Arthura, więc na pewno będzie można go tam zobaczyć.
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 166
Join date : 01/12/2012
Age : 28
Skąd : Dusza z Istambułu, a ciało z Ankary

Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 11:56 am

Wreszcie ktoś chce być w moim wątku! Zapraszam cię Anglio z otwartymi rękami ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 12:06 pm

Dziękuję za miłe przyjęcie. Tylko cokolwiek najpierw napiszę. Ale pomysł wydaje się być bardzo oryginalny.
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 166
Join date : 01/12/2012
Age : 28
Skąd : Dusza z Istambułu, a ciało z Ankary

Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 12:29 pm

Wiadomo! Bo to mój pomysł XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 12:34 pm

No tak, nie wątpię *lekki uśmiech*
Powrót do góry Go down
Kanada

Kanada


Liczba postów : 11
Join date : 06/04/2013
Skąd : Kanada

Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:17 pm

Dlaczego nie dziwi mnie fakt, że nikt nie zauważył braku mojego wpisu tutaj wcześniej? ^^"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:46 pm

Też dołączę ^^ W końcu tam gdzie Anglia to i Ven (-,- ... -,-) W sumie może być ciekawie
Powrót do góry Go down
Dania

Dania


Liczba postów : 35
Join date : 21/04/2013
Skąd : København

Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 9:04 pm

To ja tak za pamięci się zapiszę. I wcale nie dlatego, że chcę napisać coś o Duńskim wikingu, skądże ^^
Powrót do góry Go down
http://hetalia-2p-rpg.forumpolish.com/
Sponsored content





Zaczarowany sklep Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowany sklep   Zaczarowany sklep I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zaczarowany sklep
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tajemniczy sklep w galerii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia RPG :: Sprawy organizacyjne :: Rozgrywka RPG-
Skocz do: